ALUO Oblikovalci 07/08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ALUO Oblikovalci 07/08


 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 OCENE

Go down 
+12
Lulu
Erc
otrok mavrice
Najcha
Jure
Artefix
GibberishGirl
Pekmez
mito
katja
sleby
shahdee
16 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next
AvtorSporočilo
shahdee

shahdee


Število prispevkov : 38
Join date : 27/04/2008
Age : 35
Kraj : Upper East Side

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: OCENE   OCENE I_icon_minitimePon Jun 09, 2008 5:33 pm

mene zanima, če slučajno še kdo že ve, da pr kšnem premetu ne bi bil ocenjen?

hvala.
Nazaj na vrh Go down
sleby




Število prispevkov : 81
Join date : 21/04/2008
Age : 38
Kraj : Ljubljana

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimePon Jun 09, 2008 7:03 pm

kako neocenjen?
ce imas narejeno si pozitivna ali negativna..
sicer pa mi je mal cudn tole s tvojim vk. pejd se pozanimat, pomoje so zgresil tvoj pano:D
je blo pa kr neki ljudi, ki morjo popravt kksn program..
Nazaj na vrh Go down
katja

katja


Število prispevkov : 5
Join date : 21/04/2008
Age : 35
Kraj : nou mejst:P

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimePon Jun 09, 2008 11:08 pm

ja, jst mam tud novaka pa čeeovina, čeprov tole s čehovinom mi je čudno...model mi je sprejel, zdej pa tko...ne vem no...morm ga kontaktirat..
Nazaj na vrh Go down
mito

mito


Število prispevkov : 12
Join date : 21/04/2008
Kraj : ljubljana - mesto ki nikoli ne zaspi.. ker se nikoli ne zbudi.

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimeTor Jun 10, 2008 1:31 am

ja, dora, jest tud mislm, da so zgrešil tvoj steber.. poglej logično; če si trezen, opaziš steber, se mu izogneš ter istočasno pogledaš, kaj se na njem nahaja. če pa treznost ni tvoje vsakdanje stanje, posledično stvari vidiš dvojno. v praksi to pomeni, da med dvema stebroma vidiš prazen prostor in ga kot takega tudi zaznaš in nenazadnje prečkaš, brez da bi vsebino na levi in desni sploh opazil.. simple as simplicity itself.. Wink
Nazaj na vrh Go down
Pekmez

Pekmez


Število prispevkov : 35
Join date : 22/04/2008

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimeTor Jun 10, 2008 5:46 pm

katja je napisal/a:
ja, jst mam tud novaka pa čeeovina, čeprov tole s čehovinom mi je čudno...model mi je sprejel, zdej pa tko...ne vem no...morm ga kontaktirat..
Kako pa veste posamezne ocene od različnih VK profesorjev? V mojem indeksu je samo skupna ocena za VK scratch
Nazaj na vrh Go down
katja

katja


Število prispevkov : 5
Join date : 21/04/2008
Age : 35
Kraj : nou mejst:P

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimeTor Jun 10, 2008 6:47 pm

sj ne vem za posamezne...sam to sm mela listk v indeksu, d morm popravlat...
Nazaj na vrh Go down
GibberishGirl

GibberishGirl


Število prispevkov : 13
Join date : 20/04/2008
Age : 35
Kraj : LA Baby

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimeSre Jun 11, 2008 4:42 pm

hm...men tut Smotlak ni dal ocene pr IO pr vizualnih pa!! pale
upam da je to dobr znak Cool
Nazaj na vrh Go down
katja

katja


Število prispevkov : 5
Join date : 21/04/2008
Age : 35
Kraj : nou mejst:P

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimeSre Jun 11, 2008 11:31 pm

ja, za smotlaka tud jst nism mela v indeksu, je pa vseen objavu mi na e-študentu...tko d sm ocenjena pr njemu kljub temu, d ni še vpisal v indeks...

mam eno prošnjo za tiste, k se zadržujete bol v lj...če se dobite s kakšnim prfoksom za podpise frekvenc pa inskripcije, bi lepo lepo prosila, d date še moj indeks za podpisat...je na dolenjski v tisti škatlci z indeksi...hvala
Nazaj na vrh Go down
Artefix




Število prispevkov : 3
Join date : 23/04/2008
Age : 37
Kraj : tukaj

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimeČet Jun 12, 2008 11:51 pm

pale ja jst nimam se ocene za kiparstvo in vizualne studije...in se smotli mi je dau tko slabo oceno da ni res...in niti jasno mi ni zakaj... silent
Nazaj na vrh Go down
katja

katja


Število prispevkov : 5
Join date : 21/04/2008
Age : 35
Kraj : nou mejst:P

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimeČet Jun 12, 2008 11:57 pm

ma, dej, ta smotlak je čudn...glede seminarskih mislm, d jih sploh prebral ni...ker jst sm jo spacala na dan razstave še sama ne vem kako, mela je reva celih par strani, pa mi je čudak dau 9...jst pa 100% d bom mogla še enkrat...ok, č bi dobila 6, stari, sam 9?? tko d jst mislm, d ocene pr njemu so mau za lase prvlečene...
Nazaj na vrh Go down
Pekmez

Pekmez


Število prispevkov : 35
Join date : 22/04/2008

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimePet Jun 13, 2008 12:41 am

Tršar je reku, da bo ocenjeval 16.6. (takrat ko se podira razstava) tko da brez panike, noben še nima ocene za kiparstvo vpisane.
Vizualne študije... kako bomo pa VKjevci dobil oceno iz tega predmeta Question
Nazaj na vrh Go down
sleby




Število prispevkov : 81
Join date : 21/04/2008
Age : 38
Kraj : Ljubljana

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimePet Jun 13, 2008 1:01 am

vkajevci nimate tega predmeta..

sicer pa tele vizualne so res kr neki. men je smoti dal oceno ze predn smo oddal mape, ker nism neki kazal interesa, da bi bols prpravu program iz prvega semestra. me je pa presenetu pr io, k sm mislu da bo 8, pa mi je dal 9..
Nazaj na vrh Go down
Pekmez

Pekmez


Število prispevkov : 35
Join date : 22/04/2008

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimePet Jun 13, 2008 1:23 am

sleby je napisal/a:
vkajevci nimate tega predmeta..
V indeksu ga imamo, zato moramo pomoje tudi uradno neke ocene dobit. Naše vizualne študije so bile kao računalništvo, ampak tam pa res ne more nič ocenit glede na to kako so potekala predavanja.
Nazaj na vrh Go down
Artefix




Število prispevkov : 3
Join date : 23/04/2008
Age : 37
Kraj : tukaj

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimeNed Jun 15, 2008 6:05 pm

katja je napisal/a:
ma, dej, ta smotlak je čudn...glede seminarskih mislm, d jih sploh prebral ni...ker jst sm jo spacala na dan razstave še sama ne vem kako, mela je reva celih par strani, pa mi je čudak dau 9...jst pa 100% d bom mogla še enkrat...ok, č bi dobila 6, stari, sam 9?? tko d jst mislm, d ocene pr njemu so mau za lase prvlečene...

ma sej po mojem tip jih ne bere...bodmo realni...ku da se njemu da brat seminarsko (dejmo rec 10 strani) od 40 ljudi...meni se ne zdi da bi se mu dalo...to on samo malo prelista in je...joj jutri grem k smotliju da vidim zakaj mam tako oceno pr IOju in kaj je z oceno pr VŠju (k je še vedno NIMAM) grrrr Mad

no lep pozdrav vsem Cool
Nazaj na vrh Go down
Jure

Jure


Število prispevkov : 38
Join date : 24/04/2008

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimeNed Jun 15, 2008 6:23 pm

40 ljudi lih ne k vk nismo mel seminarskih Smile
Nazaj na vrh Go down
sleby




Število prispevkov : 81
Join date : 21/04/2008
Age : 38
Kraj : Ljubljana

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimeSob Jun 21, 2008 9:31 pm

mene pa zanima, ce imate ze vsi vpisano tipografijo in kdaj bo lucifer kej na faksu?? naj bi bil takrat, ko smo podiral razstavo, pa ga vec kot ocitno ni bilo. niti v avtu..
Nazaj na vrh Go down
Artefix




Število prispevkov : 3
Join date : 23/04/2008
Age : 37
Kraj : tukaj

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimeSob Jun 21, 2008 11:05 pm

jst mam na srečo vse ocene vpisane. Najbolje, da pogledaš kdaj ma Lucifer Twisted Evil govorilne ure in greš takrat na fax...to se mi zdi še najbolj sigurno Smile

lp, Anja
Nazaj na vrh Go down
katja

katja


Število prispevkov : 5
Join date : 21/04/2008
Age : 35
Kraj : nou mejst:P

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimeTor Jun 24, 2008 6:38 pm

helou...jst sm čist tko postran zvedla, k sm se s čehovinom menila zarad 'popravljanja', sam je bla vse skupi pomota...lol...no, sm zvedla, d bo v četrtk okol 9h novak na faksu, k bo podpisvov indekse za vk...
Nazaj na vrh Go down
sleby




Število prispevkov : 81
Join date : 21/04/2008
Age : 38
Kraj : Ljubljana

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimeSob Avg 16, 2008 7:59 pm

torej: ker se bliza novo solsko leto, jaz pa se nimam vseh ocen, me zanima, ali jih ostali ze imate? manjka mi se vpisana ocena od tipografije, pa pojma nimam kje jo bom dobil..
pa mogoce kdo ve kdaj je vpis?
Nazaj na vrh Go down
Najcha

Najcha


Število prispevkov : 18
Join date : 23/04/2008

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimePon Avg 25, 2008 5:31 pm

hjaaa....jst jih tud nimam...v elektronskem indeksu mam vsega skup 6 ocen vpisanih Evil or Very Mad dizastr....vpis pa mislim da je 18 al 15 sept. od 10h-13h.....za bolj točne informacije pa si poglejte tam na spletni strani ALUO ker nism sigurna.......sploh pa a kdo slučajno ve kaj je z ocenami za anglo Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Jure

Jure


Število prispevkov : 38
Join date : 24/04/2008

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimePet Avg 29, 2008 12:11 pm

evo ucer sm klicu prfoxo za anglo in je ona to ze tkoj po tem k smo odpisal posredovala sam so zgleda neki zajebal. tko d mi je rezultate narekovala k pa so sledeci:

VIDER 9
SIMČIČ 7
SOBOČAN 9
ŠTAJNER 9
LASIČ 10
ŠABEC 10
VESEL 10
SEMEN 9
KAVČIČ 9
REPOVŽ 9
GALE 8
ČAKŠ 6
KLADNIK 7
ŽETKO 9
ŠUHEL 8
ŠANTIĆ 7
Nazaj na vrh Go down
shahdee

shahdee


Število prispevkov : 38
Join date : 27/04/2008
Age : 35
Kraj : Upper East Side

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimePet Avg 29, 2008 2:49 pm

ahahahahah kera piflarka Cool
Nazaj na vrh Go down
otrok mavrice

otrok mavrice


Število prispevkov : 36
Join date : 20/04/2008
Age : 36
Kraj : dezela sadnega krta

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimePet Avg 29, 2008 2:59 pm

jure car...častim pivo Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Pekmez

Pekmez


Število prispevkov : 35
Join date : 22/04/2008

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimePet Avg 29, 2008 3:13 pm

Aleluja! Bravo, Jure Cool
Nazaj na vrh Go down
Erc

Erc


Število prispevkov : 191
Join date : 21/04/2008
Age : 39
Kraj : Ribnca

OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitimePet Avg 29, 2008 5:32 pm

tko.....9 sm dubu...

vesna je pa piflarka ena z BRITISH STICK UP HER ASS...Very Happy

ly chubby...Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://endless13.deviantart.com/
Sponsored content





OCENE Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: OCENE   OCENE I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
OCENE
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 3Pojdi na stran : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ALUO Oblikovalci 07/08 :: SPLOŠNO :: Šola-
Pojdi na: