ALUO Oblikovalci 07/08
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ALUO Oblikovalci 07/08


 
KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  IščiIšči  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Jaki tipografija

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
GibberishGirl

GibberishGirl


Število prispevkov : 13
Join date : 20/04/2008
Age : 35
Kraj : LA Baby

Jaki tipografija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jaki tipografija   Jaki tipografija I_icon_minitimeNed Jun 28, 2009 9:51 am

...okej mene sam zanima kdaj ma Bratuš 2. in 3. rok? k sm bla lena...zej pa nism več study
tankju veri mač I love you
Nazaj na vrh Go down
Najcha

Najcha


Število prispevkov : 18
Join date : 23/04/2008

Jaki tipografija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jaki tipografija   Jaki tipografija I_icon_minitimeČet Jul 02, 2009 11:07 am

bratuš......pojma nim jst bi ga tud rabla za ocjno pa avtograme cyclops ga bo treba zbezt vn Laughing
Nazaj na vrh Go down
GibberishGirl

GibberishGirl


Število prispevkov : 13
Join date : 20/04/2008
Age : 35
Kraj : LA Baby

Jaki tipografija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jaki tipografija   Jaki tipografija I_icon_minitimeČet Jul 02, 2009 12:30 pm

hm hm...ka pa če mu kr enkrat tak prnesem...dan profesor js bi mela pa ocena...za...(pa mu pokažem)...tole!!!!
sej pomoje mi nebi mogu rečt ne?? afro
Nazaj na vrh Go down
sleby




Število prispevkov : 81
Join date : 21/04/2008
Age : 38
Kraj : Ljubljana

Jaki tipografija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jaki tipografija   Jaki tipografija I_icon_minitimeTor Jul 14, 2009 5:52 pm

kdaj bo luci dajal podpise in kdaj bomo zvedl ocene?!
Nazaj na vrh Go down
Najcha

Najcha


Število prispevkov : 18
Join date : 23/04/2008

Jaki tipografija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jaki tipografija   Jaki tipografija I_icon_minitimeTor Jul 14, 2009 5:56 pm

najbujš d se čene kr po mailu zmenš za dan...če se bo spomnu, jst sm ga najdla kar en popoldan na faxu pa me je kr tam oceno upisu pa podpisu cat
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Jaki tipografija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jaki tipografija   Jaki tipografija I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Jaki tipografija
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ALUO Oblikovalci 07/08 :: SPLOŠNO :: Šola-
Pojdi na: